Dveře pro víly bílé Georgiánské

Tyto dveře pro víly a skřítky jsou pro vás nachystány v dárkovém balení. Sada obsahuje klepadlo, kliku, lahvičku s vílím třpytem a návod s omalovánkou.
399,00 Kč
Počet
Poslední kus skladem

Nový produkt

Více informací:

S maminkou nebo s tatínkem je přilepte oboustrannou páskou na bezpečné místo, například na poličku nebo na stěnu. Můžeš také vílám a skřítkům připravit malé dárečky pro radost a třeba i malý vzkaz. A později i první zoubek, který ti vypadne. Večer až půjdeš spinkat, pěkně popros víly, aby přišly i k tobě. Ale pozor, nikdy dveře neotvírej, to by se bohužel kouzlo rozplynulo navždy. Pěkně se o dveře starej, udržuj kolem nich klid a dobrou náladu. Víly a skřítkové milují ticho a také se trochu stydí. Budou chodit v noci, když všichni spí, a chránit tě od všeho zlého. Proto se nemusíš bát a můžeš pěkně spinkat. Někdy za sebou také zanechají třpytivý prach ze svých křidélek, třeba na polštáři. Tak se těš na každou noc, protože třeba už dnes tě víly a skřítkové ve spánku pohladí a postarají se o tvé sny. A kdo ví, třeba najdeš i malý vzkaz nebo dáreček. Krásné snění!

Dodávane barvy:

Všechny námi používané a dodávané barvy jsou výrobci barev certifikované na evropskou normu EN 71 která je v celé Evropě uznávána pro povrchovou úpravu hraček. A právě tuto normu musí splnit a nechat pravidelně ověřovat každý výrobce barev, který dodává barvy výrobcům hraček a dětského nábytku. Sami máme děti a jejich zdraví a bezpečnost je pro nás stejně důležitá jako pro ty vaše.

CZ UPOZORNĚNÍ:

Sběratelský předmět, není hračka. Vhodné pro děti od 14 let. Používejte pod dozorem dospělé osoby. Hrozí nebezpečí spolknutí či vdechnutí malých částí. Nebezpečí zadušení.

SK UPOZORNENIE:

Dvere pre víly. Zberateľský predmet, nie je hračka. Vhodné pre deti od 14 rokov. Používajte pod dorozom dospelej osoby. Hrozí prehltnutie, alebo vdýchnutie malých častí. Nebezpečenstvo zadusenia.
EU
409
1 Položka

Parametry

Šířka [cm]
1.7
Výška [cm]
18.9
Hloubka [cm]
11.7
Hmotnost [g]
0.07