Dveře pro víly - přírodní

Tyto dveře jsou pro vás nachystány v dárkovém balení. Balení obsahuje klepadlo, kliku, lahvičku s vílím třpytem a návod s omalovánkou.
499,00 Kč
Počet
Zboží dočasně vyprodáno

Nový produkt

Více informací:

S maminkou nebo s tatínkem je přilepte oboustrannou páskou na bezpečné místo, například na poličku nebo na stěnu. Můžeš také vílám a skřítkům připravit malé dárečky pro radost a třeba i malý vzkaz. A později i první zoubek, který ti vypadne. Večer až půjdeš spinkat, pěkně popros víly, aby přišly i k tobě. Ale pozor, nikdy dveře neotvírej, to by se bohužel kouzlo rozplynulo navždy. Pěkně se o dveře starej, udržuj kolem nich klid a dobrou náladu. Víly a skřítkové milují ticho a také se trochu stydí. Budou chodit v noci, když všichni spí, a chránit tě od všeho zlého. Proto se nemusíš bát a můžeš pěkně spinkat. Někdy za sebou také zanechají třpytivý prach ze svých křidélek, třeba na polštáři. Tak se těš na každou noc, protože třeba už dnes tě víly a skřítkové ve spánku pohladí a postarají se o tvé sny. A kdo ví, třeba najdeš i malý vzkaz nebo dáreček. Krásné snění!

Dodávane barvy:

Všechny námi používané a dodávané barvy jsou výrobci barev certifikované na evropskou normu EN 71 která je v celé Evropě uznávána pro povrchovou úpravu hraček. A právě tuto normu musí splnit a nechat pravidelně ověřovat každý výrobce barev, který dodává barvy výrobcům hraček a dětského nábytku. Sami máme děti a jejich zdraví a bezpečnost je pro nás stejně důležitá jako pro ty vaše.

CZ UPOZORNĚNÍ:

Sběratelský předmět, není hračka. Vhodné pro děti od 14 let. Používejte pod dozorem dospělé osoby. Hrozí nebezpečí spolknutí či vdechnutí malých částí. Nebezpečí zadušení.

SK UPOZORNENIE:

Dvere pre víly. Zberateľský predmet, nie je hračka. Vhodné pre deti od 14 rokov. Používajte pod dorozom dospelej osoby. Hrozí prehltnutie, alebo vdýchnutie malých častí. Nebezpečenstvo zadusenia.

EU
420

Parametry

Šířka [cm]
2.5
Výška [cm]
20.6
Hloubka [cm]
13
Hmotnost [g]
0.09